psy rasowe szitsu zdjęcia

abba znaczy tato

Temat: Sprzedam pieski Shih-Tzu
to na czym polega ich czystość ? Wyznacznikiem rasy jest rodowód (taki dokument który jednoznacznie stwierdza że oboje rodziców to psy rasowe, nie wspominając o dalszych pokoleniach).

Szczeniaki które sprzedajesz to nie rasowe psy ale psy w typie Shih-Tzu.


"Rodowód to nie bezużyteczny świstek papieru z imionami przodków naszego psa. Przede wszystkim świadczy on o pochodzeniu psa, o tym, że jego rodzice i przodkowie też byli psami określonej rasy. Gwarantuje nam, że nasz szczeniaczek wyrośnie na psa o określonych cechach charakteru, wyglądzie i predyspozycjach. Niestety kupno szczeniaka bez rodowodu może się skończyć posiadaniem całkiem innego pieska, tylko w niewielkim stopniu przypominającego daną rasę. Zamiast miłego, spokojnego psa możemy mieć np. agresora.
Rodowód świadczy również o tym, że rodzice szczeniaka byli przynajmniej 3 razy ocenieni przez ekspertów, nie tylko pod względem eksterieru, ale także charakteru, przeszli niezbędne badania (np. zdjęcie RTG wykluczające dysplazję) oraz testy psychiczne (obowiązkowe
u niektórych ras). Wiadomo, że szczeniak został obejrzany przez osobę znającą się na rasie, zaszczepiony i odrobaczony, a wszelkie wady
i niedoskonałości zostały odnotowane w Karcie przeglądu miotu"
Źródło: forum.wpyskowicach.pl/viewtopic.php?t=1124Temat: gr.9
Domowa hodowla psów rasowych Alikana
przedstawia swoje 2 boston terierki Olivie i jej córeczkę La'Olę
oraz dwie sunie shih-tzu : Shimmy i Morgankę
Więcej info i zdjęć na stronie www.alikana.com
Zapraszamy!


Źródło: e-psy.pl/viewtopic.php?t=87


Temat: Ofiary ludzkiej głupoty
Nie wiem jak długo ten link z interri przettrwa , ale pokrótce pokazano zdjęcia psów rasowych zwłaszcza pudli yorków shih tzu i podsumowali że są to ofiary ludzkiej głupoty ... jestem w szoku . Fakt że psy cierpią zwłaszcza te szykowane wiele godzin na ring , ale sa psy długowłose które trzeba ostrzyć bo by smierdziały i ciało by im gniło pod filcami i takie tez tam pokazano jako ofiarry , moim zdaniem to gruba przesada
zobaczcie zresztą sami http://fakty.interia.pl/g...j-glupoty,11754
Źródło: e-psy.pl/viewtopic.php?t=2792


Temat: gr.9
Hodowla Stellanova Rasy hodowane:

BULDOG FRANCUSKI , MOPS , SHIH-TZU

Nasze psy mają następujące tytuły:
Interchampion, Champion Polski, Champion Rosji, Champion Czech, Zwyciezca Europy, Zwyciezca Polski, Zwyciezca Klubu, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Grupy, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Best in Show Puppy, Zwycięzca Best in Show Junior, Zwycięzca Best in Show, Najlepsza Suka Hodowlana Klubu.

Możemy poszczycić się zdobyciem ponad: 600 pucharów oraz 1500 medali.
Nasza hodowla jest wzorowo prowadzona, psy są w doskonalej kondycji - co widać na wystawach. Cały czas czynnie uczestniczymy w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek Kynologiczny. W naszej hodowli został zrealizowany film video "ABC ras ". Kasety video & DVD o psach: www.marvid.glt.pl. Miesięcznik "Mój pies" wybrał nasza hodowlę, aby przedstawić na swoich łamach portret rasy mops, zrobiono mnóstwo zdjęć, które ukazały się w numerze 07/2003r. Zdjęcia naszych psów wielokrotnie były prezentowane w wielu gazetach i czasopismach. TV WOT realizowała u nas film "Nasze zwierzaki". Stella ze swoimi psami zapraszana była kilka razy do programów telewizyjnych. Fotografie naszych psów i Stelli znajdują się w książce " Wystawy Psów Rasowych" A. Janowskiego.

Mamy dwadzieścia cztery lata doświadczenia w hodowli i wystawianiu psów.

Mamy REPRODUKTORA mopsa, buldoga i shih-tzu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://stellanova.waw.pl


Źródło: e-psy.pl/viewtopic.php?t=87


Temat: REGULAMIM FORUM
Regulamin forum www.shihtzule.fora.pl

Każdy użytkownik forum powinien się stosować do pewnych zasad.

Wiem brzmi dość ostro, jednakże chciałabym zeby forum było przejrzyste, tak aby każdy kto tu zajrzy mógł poczytać ciekawe informacje dotyczące shih tzu.

Wprowadzę parę zasad i proszę by użytkownicy się do nich stosowali

Regulamin


1) Zabrania się wielokrotnego publikowania powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach. Powtarzające się tematy będą usuwanie forum. Dlatego zanim założysz jakiś temat, poszukaj czy istnieje już podobny.

2) Wypowiedzi publikowane przez użytkowników forum nie mogą zawierać treści obraźliwych. Użytkownicy, którzy w swoich postach będą ubliżać innym forumowiczom, zostaną czasowo zbanowani lub całkowicie usunięci.

3) Zakazuje się publikowania reklam oraz innych treści komercyjnych bez zgody administratora.

4) Nie pisz postu, pod postem. Jeżeli chcesz dodać coś, do ostatnio napisanej wypowiedzi, użyj opcji 'Edytuj'. Wielokrotne łamanie tego punktu regulaminu będzie karane podobnie jak w punkcie 2. W pojedynczych przypadkach nic się nie stanie

Odejście od tego punktu regulaminu jest możliwe w dziale galeria, czyli tam gdzie wklejamy fotki naszych psiaków ,a także w postach typowo informacyjnych zamieszczanych przez administratora, czyli w pierwszych postach, gdzie są zdjęcia różnych przyrządów pielęgnacyjnych

5) Prosimy również o ograniczenie wielkości zdjęć w podpisach. Maksymalne wymiary to 500x500 piksli.

6) O ile to możliwe, to prosimy również o pisanie rozbudowanych wypowiedzi, nie ograniczających się jedynie to pojedynczych wyrazów, równoważników zdań, lub samych emotikonek.

7) Zabrania się w publikowanych postach:

* wzywać do popełnienia przestępstw, wzywać do nienawiści rasowej,
wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,

* zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,

* naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw
podmiotowych

* zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,


8 ) Na forum nie ma miejsca na kłótnie pomiędzy właścicielami rasowych psów a właścicielami psów w typie rasy!!! Wszelkie takie sytuacje będą rozstrzygane przez radę moderatorów, oraz będą wyciągane odpowiednie konsekwencje.


Powyższy 8 ) punkt jest dość mocno, jednak nie ma innego wyjścia. To chyba najważniejszy punkt regulaminu, inaczej nie będzie panowała tutaj dobra, miła atmosfera.


9 ) Nowo zarejestrowani użytkownicy, powinni się przedstawić w dziale "przywitajmy się" ( założyć osobny temat , oraz napisać w nim parę słów "o sobie"). Jeśli tego nie zrobią, po tygodniu zostaną automatycznie usunięci. Dzięki temu punktowi, unikniemy niepożądanych użytkowników na forum.
10 )
Użytkownicy, którzy wykazywali się aktywnością na forum, oraz posiadają na swoim koncie posty, jednak nie logujący się i nie działający na nim ,przez ponad 30 dni będą także usuwani dnia Pią 10:51, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Źródło: shihtzule.fora.pl/a/a,2.html


Powered by WordPress, © abba znaczy tato